UBYTOVANIE POČAS POBYTOV

ponúkame v nasledovných typoch izieb v Cavelane.

Súkromná jaskyňa pre jednu alebo dve osoby so vstavanou manželskou posteľou, kuchynským kútikom, kúpeľňou a vonkajším posedením. Izba je vybavená klimatizáciou a chladničkou. Každá izba má osobitbný dizajn. K dispozícii sú tri súkromné jaskyne.


Dvojlôžková súkromná jaskyňa s dvomi oddelenými posteľami a dvomi vstavanými gaučami. Jaskyňa opäť zahŕňa kuchynský kútik, kúpeľňu a vonkajšie posedenie. Izba je vybavená klimatizáciou a chladničkou. K dispozícii je jedna, príp. dve jaskyne.

Historický apartmán s dvomi oddelenými spálňami, kuchyňou, kúpeľňou a bočným výhľadom na more. Apartmán v minulosti slúžil ako kancelária vinárskeho závodu. Je vybyvený klimatizáciou a chladničkou. V jednej izbe sú dve oddelené postele, v druhej izbe je manželská posteľ vhodná pre jednu alebo dve osoby. 

Mladým dobrodruhom, ktorí hľadajú lacnejšie ubytovanie ponúkame jednolôžkovú izbu, ktorá sa delí o kuchyňu a kúpeľňu s vedľajšou izbou. Izba je vybavená klímou alebo ventilátorom. Je súčasťou väčšej jaskyne. K dispozícii máme dve izby.

Súčasťou Cavelandu je aj veľký bazén a záhrady 

BAZÉN

je k dispozícii v teplých mesiacoch, zvyčajne od mája do októbra, uteráky sú k dispozícii za malý poplatok na recepcii.

ZÁKUTIA

malé trasky a záhrady sú k dispozícii všetkým hosťom Cavelandu a ideálne k relaxácii pri knižke či drinku.

TERASA

Cvičí sa na terase s výhľadom na more a dedin, najlepšie ráno a večer.