ZORGANIZOVAŤ  POBYT NA SANTORÍNI NEBOLO NIKDY ĽAHŠIE

Tu je zopár informácií, ktoré ti uľahčia naplánovať pobyt pre tvojich študentov u nás na Santoríni.

Kedy na Santoríni

Skupinky na jógu vítame zvyčajne na začiatku a na konci turistické sezóny, teda od Apríla do Júna a potom znova v Septembri a Októbri. Na jar je ostrov krásné zelený a vhodný na túry a poznávanie. Na jeseň sa ostrov vyprázdňuje a všade cítiť pohodu, ceny sú nižšie.

Ako si zorganizovať čas

Terasa je zastrešená a najpríjemnejšie je na nej ráno po východe slnka do zhruba 10 hodiny a potom znova poobede asi 1.5 hodiny pred západom slnka. Uprostred dňa je príliš silné slnko a teplo a preto odporúčame sa riadiť slnkom pri organizovaní programu. Cez deň je najlešie na pláži.

Pre koľko ľudí

Na terasu sa komfotne zmestí 12 podložiek pre študentov a jedna albo dve podložky pre lektora. Podložky, tehličky a opasky sú pre študentov k dispozícii primo v Cavelande.  

ĎALEJ VIEME ZABEZPEČIŤ

Úspech pobytu závisí od maličkostí, ktoré za teba zvládneme

Nasledovné služby sa dajú doobjednať buď hneď na začiatku alebo aj v priebehu pobytu. Väčšinu doplnkových služieb zabezpečujú naši dlhoroční partneri. Poplatok za extra služby sa platí zvyčajne priamo na mieste ale služby je najlepšie predobjednať.

letiskové transfery

K dispozícii 24 hodín súkromným vozidlom. Transfery sú možné z letiska alebo z prístavu a tiež medzi časťami ostrovu. Možnosť mať transfery na celý pobyt. 

jedlo

Vegetariánske raňajky podávame v záhrade, uvítaciu večeru a aj nasledovné večere je možné doobjednať. Na uvítaciu večeru zvyčajne ideme do miestnej taverny.

výlety a zapožičanie auta

Možnosť výletov na sopku a k horúcim prameňom so súkromným katamaranom alebo vo väčších skupinkách. Súkromné výlety so sprievodcom po súši, potápanie, jazda na koni, hodiny varenia. V prípade zapožičania auta potreba EU vodičský preukaz. 

masáže

Masáže rozličnej dĺžky sa dajú objednať priamo na izbu alebo do záhrad. Masážna posteľ je prenosná. V tom istom momente môžu mať naraz masáž 2 osoby.

MÁM ZÁUJEM O VIAC INFORMÁCIÍ

NAPÍŠ SPRÁVU ALEBO SLEDUJ MOJE SOCIÁLNE SIETIE