JÓGU CVIČÍM JEDENÁSŤ ROKOV

V roku 2012 som získala certifikát učiteľa jogy RYT 200 v oblasti hatha jóga a terapia jógou. Bol to len začiatok mojej cesty za poznaním.

Hatha jóga

Je pre mňa základňou, ku ktorej sa vraciam počas všetkých mojích hodín. Učím hlavne štýl hatha a hatha flow s dôrazom na precíznosť polohy teľa. Mojou inšpiráciou je Jason Crandell, pod ktorého vedením práve pracujem na kvalifikácii RYT 500. Veľa som sa naučila aj od holandskej učiteľky Oona Giesen, ktorá žije v Grécku. Ona čerpá zo štýlu Iyengar, ktorému sa jej matka naučila priamo od pána Iyengara. 

Perinatálna jóga a jóga pre deti

Gravíd jóga a popôrodná jóga sú mi veľmi blízke, možno aj pretio, lebo mám dve deti. V priebehu posledných 7 rokov som získala postupne diplom vo všetkých stupňoch pred a potehotenskej jógy a jógy s bábätkami, batoľaťami a deťmi s medzinárodnou organizáciou Birthlight. Ich učenie je založené nielen na tradíciách z celého sveta (India, Peru, Amazon) ale aj na poznatkoch najnovšieho vedeckého výskumu.  

Jin jóga, meditácia a relaxácia

Počas jógových pobytov veľmi rada učím jin jógu, ktorej som sa začala venovať v roku 2016. Pod vedením lektora Josh Summers som v tejto disciplíne ukončila základný trening. Na jógových prázdninách vás prevediem aj krátkymi meditáciami, dychovými cvičeniami a jóga nidra relaxáciou.