Program MOJICH POBYTOV

Útorok

Príchod

18.30 joga a uvítacia večera

 Streda 

8.00 ranná joga a raňajky

10.30 výlet a ľahký obed

18.30 večerná joga

Štvrtok

8.00 ranná joga a raňajky

voľný deň a večer

Piatok

8.00 ranná joga a raňajky

voľný deň

18.30 večerná joga

Sobota

raňajky a odchod


v cene je zahrnuté

·   4 x ubytovanie

·   6 hodín jogy

·   4 x vegetariánske raňajky

·   1 x masáž

·   1 x účasť na poldňovom výlete s ochutnávkou vína a ľahkým obedom, vstupenky na atrakcie

·    1 x uvítacia večera

_________________________________

650 Euro pre jednu osobu v dvojlôžkovej izbe s kúpeľňou pri obsadení 2 osobami

670 Euro pre jednu osobu v dvojizbovom apartmáne so spoločnou kúpeľňou

730 Euro pre jednu osobu v súkromnom štúdiu s kúpeľňou

o jóge

Cvičíme na terase s výhľadom na more, ranné hodiny sú aktívne, praktizujeme hathu alebo hathu flow jógu. Večerné hodiny majú pokojnejší charakter, kedy sa venujeme dychovým cvičeniam, yin joge, joge pri stene, meditácii či joga nidre. Cieľom je regenerácia a uvoľnenie tela a mysle. Hodiny trvajú do 90 minút.

_________________________________

Doplnkom jógy je určite aj masáž a preto je tiež zahrnutá v programe. Naše masérky sú k dispozícii vo vybraných hodinách a masáž si môžte vychutnať nielen na izbe ale aj v záhrade, masážna posteľ je prenosná. Všetky jedlá sú vhodné pre vegetariánov, po dohode môžme zabezpečiť aj vegánsku stravu. Raňajky sú formou pikniku v našej záhrade a obsahujú sezónne ovocie, zeleninu, grécky jogurt, vajíčka, čerstvý chleba a koláče, syry. Počas uvítacej večere ochutnáte formou “meze” teda viacerých spoločných porcií jedla miestne špecialitky vegetariánskej kuchyne. 

Súčasťou programu je aj poldňový výlet. S oficiálnym sprievodcom navštívite prehistorické mesto Akrotiri, zažijete ochutnávku vína a ľahký obed s prenádherným výhľadom, prejdete sa tradičnou dedinou Megalochori. Výlet je zahrnutý v cene a trvá zhruba 4.5 hodiny.

Štvrodňový formát jógového pobytu je už roky veľmi obľúbený, kedže sa dá ľahko skombinovať s ďaľším pobytom pri mori prípadne návštevou iného ostrova. Dátumy pobytu sú v súlade s letovým poriadkom na trase Viedeň – Santorini. Cena letu nie je v cene pobytu a cestu si zabezpečujú všetci zúčastnení samostatne. Transfer sa dá doobjednať.

mám záujem o viac informácií

Napíš správu alebo sleduj moje sociálne sietie